Cooler Desktop All In One (AIO), HP, ProOne 400 G2, 808581-001, BUB1112DD, 6033B0043901, DFS201212000T FGAR, 12V, 0.7A
  • Stock: In Stock
  • Brand: HP
  • Cod produs: 8928
95% of our products are physically in stock.
Delivered to you...
Fast delivery via courier
Delivery by Fast Courier - price calculated automatically
Phone support: 0763.644.629
14-day return policy
Description
CARACTERISTICI GENERALE
Produs: Nou
Garantie: 6 luni
Conector: 4 pini
Model FCN: DFS201212000T FGAR, 12V, 1A, 12W