Display Laptop Gaming, Acer, Nitro 5 AN517-42, N22C2, B173HAN04.0, 17.3 inch, FHD, 1920X1080, eDP, IPS, slim, 144hz, 40 pini
  • Stock: In Stock
  • Brand: Innolux
  • Cod produs: 3599
95% of our products are physically in stock.
Delivered to you...
Fast delivery via courier
Delivery by Fast Courier - price calculated automatically
Phone support: 0763.644.629
14-day return policy
Description
CARACTERISTICI GENERALE
Produs: Nou
Garantie: 12 luni
Dimensiune ecran: 17.3" Widescreen
Rezolutie: FHD, IPS
Rezolutie Pixeli: 1920x1080
Conector: 40 pini, 25mm, 144hz