Display Laptop, Lenovo, ThinkPad Edge E540 Type 20C6, 00HM130, 04X0529, 04X5501, 00HN888, 04X5137, 04X5480, N156HGE-EA1 Rev. C1, 15.6 inch, LED, slim, FHD, 360mm latime, 30 pini
  • Stock: In Stock
  • Brand: LG
  • Cod produs: 1814
95% of our products are physically in stock.
Delivered to you...
Fast delivery via courier
Delivery by Fast Courier - price calculated automatically
Phone support: 0763.644.629
14-day return policy
Description
CARACTERISTICI TEHNICE
Produs: Nou
Garantie: 12 luni
Dimensiune ecran: 15.6" Widescreen
Rezolutie: FHD
Rezolutie Pixeli: 1920x1080
Conector: 30 pini
Suprafata: mat ; prezinta folie de protectie
Backlight: LED
Grad performanta: A+
Latime: 360mm , cu prinderi sus/jos