Incarcator Laptop, Delta Electronics, compatibil cu MSI GE63, GE63VR, Raider 9SE, 213, MS-17C5, ADP-180MB K, 180W, 19.5V, 9.23A, mufa 7.4x5.0mm
95% of our products are physically in stock.
Delivered to you...
Fast delivery via courier
Delivery by Fast Courier - price calculated automatically
Phone support: 0763.644.629
14-day return policy
Description